ماکت ربات ترنسفورمر | ماکت تبلیغاتی ربات | ساخت ماکت ترنسفورمر | ماکت تبدیل شونده

می توانید این مطلب را به دوستان خود ارسال کنید :

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در email

به گزارش واحد خبری شرکت ارسام :

ماکت ربات ترنسفورمر

ماکت ربات ترنسفورمر ،  یکی از مواردی می باشد که بسیار هیجان انگیز و جالب بود است این ماکت در کیش افتتاح گردید و از آن رونمایی شد.
در ارتفاع حدود ۸ متر قرار بود ساخته شود که با توجه به محدودیت مکانی ۵ متر کاهش دادیم
این ماکت را با استفاده از قطعات اصلی خودروهایی که فرسوده شده اند و بخش عمده‌ای از آن را از طریق قالب گیری و قطعه زدن از فایبرگلاس ساخته ایم.

یکی از نقاط مثبتی که این ماکت داشت این بود که این رباط ها به شدت به خاطر فیلم هایی که از آن هاست ساخت شده است معروف هستند و زمانی که مخاطب ربات را می دید یا بهتر است بگوییم ماکت ربات ترنسفرمر را میدید به شدت به آن گرایش پیدا میکرد و علاقه در این داشت که آن را دیده و آن را لمس کند.

 

چرا ماکت تبلیغاتی؟

به همین علت یکی از ماکت هایی شد که به قدرت می‌توان گفت باعث دامنه دید وسیع نسبت به این برند شده است.
نسبت به این برند شده است یکی دیگر از قسمت های مهم و قابل توجه این ماکت بدنه دقیق و طراحی بسیار زیبای آن می باشد با در نظر گرفتن ماکت اصلی و رباط اصلی یک نقشه ای را طراحی کردیم و سپس با توجه به آن نقشه شروع به ساخت ایمان کت کردیم ساخت این ماکت چیزی در حدود ۶۰ روز زمان برد و اینکه کیفیت این ماکت انقدر بالا بود که بسیاری از مردم آن را با نمونه اصلی در فیلم اشتباه می گرفتند و توقع حتی حرکت از این ماکت داشتند

 

آیا این ماکت ها به صورت حرکتی می شوند؟

ناگفته نماند که این ماکت را با یک سری از موتورهایی که سروموتور نامیده می شود و قسمت هایی از پنوماتیک کاری می توان حرکتی کرد منتهای مراتب تمام این موارد بستگی به مشتری خواهد داشت که چقدر قرار است آنرا استفاده کند و جدا از استفاده ی آن چقدر زمان اجرا و چقدر هزینه برای آن در نظر گرفته است.

"<yoastmark

خواه یا ناخواه این نوع تبلیغات بصری دیگر در بازار ایران جای ویژه ای باز کردند و ما باید با توجه به اینکه این تبلیغات بسیار در ایران تاثیر گذار هستتد آن هارا حس کرده و از آنها در تبلیغات خود استفاده کنیم.

 

 

ما چه خدماتی به شما می دهیم ؟

شرکت ارسام ماکت یکی از بزرگترین سازنده های تبلیعاتی می باشد که با زمان بندی دقیق و نسبت هزینه بسیار معمولی و استاندارد این ماکت هارا تولید کرده و میتواند آن هارا برای شما اجرا کند ضمن اینکه قبل از اینکه این ماکت هارا اجرا کنیم یک کانسپت یا 3d به شما نشان خواهیم داد تا به شما بگوییم که در واقع ماکت شما به این شکل در میآید و شما یک پیش زمینه ذانی از ماکت خود داشته باشید
عناصر تشکیل دهنده این ماکت ها م

ماکت ربات ترنسفورمر
ماکت ربات ترنسفورمر

 

عمولا از متریال فوم برای مدل سازی، متریال فایبرگلس برای قطعه و بونه اصلی و در نهایت مواد پاششی رنگ صنعتی خودرویی میباشد.
و جدا از این اگر مواد دیگری به کار رود به احتمال قطع به یقین باعث شده است تا روند کار فرق کند.

از این لینک نیز بازدید نمایید ساخت ماکت

برای بازدید از باقی نمونه کارها بر روی لینک زیر کلیک کنید

ماکت تبلیغاتی

شرکت ارسام ماکت بزرگترین سازنده ماکت های تبلیغاتی در خاورمیانه
arsam
maket

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات تماس ما :
09192757949
021-22347651

با ما در تماس باشید :

امتیاز شما به این مطلب
3.7/5

فهرست

بستن منو